KAWIARENKA 2013

Już po raz czwarty Samorząd Uczniowski przeprowadził dobroczynną akcję pod hasłem „Pomagamy sobie nawzajem”.

 Celem akcji było zebranie środków finansowych dla uczniów naszej szkoły, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej, by pomóc im w realizacji małych radości m.in. takich jak wyjście do kina czy teatru, zakup upominków gwiazdkowych, dofinansowanie do wycieczek klasowych itp. Uczniowie z SU w dniu zebrań z rodzicami, dnia 19 listopada 2013 r. prowadzili sprzedaż domowego ciasta, kawy i herbaty w naszej szkolnej, jednodniowej kawiarence przygotowanej specjalnie na tę okazję, w tym listopadowym, jesiennym czasie. Miło jest nam poinformować , że uzyskane środki to kwota 1346,70 zł. Tak jak w ubiegłym roku będą one wykorzystane na pomoc dla tych uczniów naszej szkoły, którzy najbardziej jej potrzebują.
Z zeszłorocznej akcji, z której udało się uzyskać kwotę 1316,99 zł. w szczególności dofinansowano wycieczki klasowe, zakupiono upominki gwiazdkowe, ale także udzielono pomocy finansowej, by pokryć koszty leczenia specjalistycznego u dwóch naszych uczennic.
Samorząd Uczniowski składa ogromne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do realizacji zadania, poprzez które uczniowie nie tylko zdobywają potrzebną w życiu wiedzę i umiejętności, ale także uczą się dostrzegać potrzeby innych  i nie pozostają  obojętni na tych, którzy żyją obok. Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców, którzy na rzecz naszej Kawiarenki ofiarowali domowe ciasto, a także wyposażyli ją w niezbędne rzeczy takie jak: talerzyki, kubeczki, serwetki.

                                                Dziękujemy !
Skip to content