Bajkowe Drzwi Otwarte w naszej szkole

Dnia 18 lutego 2019 r. drzwi naszej szkoły stały otworem dla wszystkich rodziców i ich dzieci, które od września 2019 roku pragną zostać jej uczniami.

W progach naszej placówki wszystkich przybyłych Gości witały wróżki z klas VIII, które stały się dla maluchów przewodnikami w szkolnym świecie, w specjalnie przygotowanych na ten dzień bajkowych krainach. Wszystkich zebranych przywitał Dyrektor szkoły, który opowiedział Rodzicom dzieci

o warunkach przyjęcia do klas pierwszych i udzielił wszelkich potrzebnych informacji. Mali goście w tym czasie wraz z nauczycielami odwiedzali : Krainę literek i cyferek, Anglolandię, Bajkolandię, gościli również w Świecie magii, gdzie wraz ze starszymi kolegami wykonywali ciekawe doświadczenia. Trafili również do Krainy Kubusia Puchatka.  Dzieci mogły podziwiać tańce wygibańce w wykonaniu dziewczynek

z klasy II, a także uczestniczyć w muzykograniu i aktywnie spędzić czas w Gimnastykolandii. Na koniec każdy uczestnik otrzymał piękny pamiątkowy dyplom. Rodzice wraz z dziećmi odwiedzili sale lekcyjne, mogli zapoznać się z ofertą biblioteki

i świetlicy szkolnej. Do zobaczenia we wrześniu!

[photo_gallery]

Skip to content