„Bywa nieraz, że stajemy w obliczu prawd, dla których brakuje słów. Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali.”
Jan Paweł II
„Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą, która pozwala odnajdywać urok młodości.”
Jan Paweł II
„Bóg nie żąda od nas rzeczy, które nas przerastają.”
Jan Paweł II
„Dłonie są krajobrazem serca.”
Jan Paweł II
„Nie bój się, nie lękaj! Wypłyń na głębię!”
Jan Paweł II
„Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje.”
Jan Paweł II
„Nie wystarczy przekroczyć próg, trzeba iść w głąb.”
Jan Paweł II
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019
19 czerwca 2019

Dnia 19 czerwca 2019 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.  Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, które wręczył pan dyrektor Wojciech Helak.

Rodzice tych uczniów odebrali listy gratulacyjne. W tym roku mury naszej szkoły opuścili ósmoklasiści, którzy pożegnali się ze szkołą podstawową. Rodzicom uczniów klas ósmych, którzy otrzymali na świadectwie ukończenia szkoły średnią powyżej 5,0 i wzorowe zachowanie Dyrektor przekazał listy gratulacyjne od Prezydenta Miasta Inowrocławia – pana Ryszarda Brejzy. Uczniami z tak wspaniałymi wynikami byli uczniowie: Mateusz Gryla VIII a, Mikołaj Noga VIII  a, Marianna Kiestrzyn VIII b, Szymon Sobczak VIII b, Oliwia Wesołowska VIII b, Michalina Szczepaniak VIII c, Klaudia Tochman VIII c i Dominika Martyńska VIII c. Pamiątkowe statuetki dla najlepszego absolwenta otrzymały trzy uczennice z najwyższą średnią ocen: Marianna Kiestrzyn VIII b, Michalina Szczepaniak i Klaudia Tochman z kl. VIII c. Absolwenci przygotowali piękne podziękowanie dla wszystkich pracowników szkoły, śpiewem pożegnali wszystkich zebranych. Natomiast uczniowie klas VII przygotowali dla Absolwentów niespodziankę w postaci pięknych kart z życzeniami i pożegnaniem. Na zakończenie dla uczniów klas najstarszych czekał pyszny tort przygotowany przez Radę Rodziców. Podczas uroczystości Dyrektor podziękował również Rodzicom, którzy w szczególny sposób wspierali naszą szkołę w ciągu minionego roku szkolnego, a także pani Aldonie Dunat – Gryli – wieloletniemu skarbnikowi oraz pani Sylwii Wesołowskiej  – przewodniczącej Rady Rodziców za wieloletnią pracę w Radzie Rodziców.

Czytaj więcej...
2 tygodnie temu
Wojewódzkie sukcesy naszych uzdolnionych uczniów
5 września 2020
Informacja dot. dziennika elektronicznego
4 września 2020
Ważne!
25 sierpnia 2020
Bezpieczny powrót do szkoły – wskazówki dla rodziców
25 sierpnia 2020
Bezpieczny powrót do szkół 10 zasad dla ucznia
26 czerwca 2020
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
26 czerwca 2020
Wakacyjne życzenia
24 czerwca 2020
Wykaz podręczników do religii na rok szkolny 2020/2021
23 czerwca 2020
Wyprawka pierwszoklasisty
23 czerwca 2020
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Dane kontaktowe
Szkoła Podstawowa nr 16
im. Jana Pawła II
88-100 Inowrocławiu
ul. Zygmunta Kurka 16
tel./fax: 52 357 41 80
fax: 52 354 02 55
tel. kom.: 600 165 505
www.sp16.eu
sekretariat@sp16.eu
start  |   szkoła  |   historia  |   wydarzenia  |   uroczystości  |   konkursy  |   sport  |   galeria  |   kontakt
Copyright 2012 © Szkoła Podstawowa nr 16 w Inowrocławiu
Projekt graficzny em-studio.pl Inowroclaw
liczba osób Online: 91
dzisiejsze odwiedziny: 137
wszystkie wizyty: 521977