Ślubowanie i pasowanie na ucznia.

28 września odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci uczniów klas pierwszych. Dzieci zostały oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów naszej szkoły szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali gromadzonym gościom, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości było ślubowanie oraz pasowanie na ucznia SP 16 przez dyrektora szkoły p. Wojciecha Helaka Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Na koniec uroczystości były pamiątkowe zdjęcia i upominki Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Skip to content