Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Dnia 21 czerwca 2024 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, które wręczył pan dyrektor Wojciech Helak. Rodzice tych uczniów odebrali listy gratulacyjne. W tym roku mury naszej szkoły opuściło 17 ósmoklasistów, którzy pożegnali się ze szkołą podstawową. Rodzicom uczniów klas ósmych, którzy otrzymali na świadectwie ukończenia szkoły średnią powyżej 5,0 i wzorowe zachowanie Dyrektor przekazał listy gratulacyjne od Prezydenta Miasta Inowrocławia – pana Arkadiusza Fajoka. Pamiątkową statuetkę dla najlepszego absolwenta otrzymał Jakub Marcinkiewicz, który uzyskał średnią 5,61 i wzorowe zachowanie.

Absolwenci podziękowali wszystkim pracownikom szkoły, wierszem i śpiewem pożegnali wszystkich zebranych. Na zakończenie dla wszystkich czekały pyszne torty przygotowany przez rodziców uczniów klas ósmych.

Podczas uroczystości w imieniu społeczności szkolnej Dyrektor pożegnał również pracowników szkoły –  panią Mariolę Gapińską, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, panią Hannę Michalską, sekretarza szkoły, które wraz z zakończeniem roku szkolnego odchodzą na emeryturę oraz panią Iwonę Drajer, wicedyrektora i nauczyciela języka polskiego. Podziękował również Rodzicom, którzy w szczególny sposób wspierali naszą szkołę w ciągu minionego roku szkolnego.

Życzymy wszystkim uczniom słonecznych, spokojnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Skip to content