Nasza szkoła najlepsza w województwie !

Reprezentacja naszej szkoły wygrała Kujawsko-Pomorskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym i pojedzie na finał ogólnopolski do Olecka.

30 maja 2012 r. na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków odbyły się XIV Kujawsko-Pomorskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym. W zawodach wzięło udział ponad 300 młodych sportowców z całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonali: Zastępca Prezydenta Miasta Inowrocławia Wojciech Piniewski, Prezes Zarządu Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego Jan Żukowski, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Wiesława Pawłowska oraz Jan Jaskólski – inowrocławski olimpijczyk.


Czwórbój lekkoatletyczny składa się ze: skoku w dal, biegu na 60 metrów, rzutu piłeczką palantową oraz biegu na 600 metrów dziewcząt i 1000 metrów chłopców. Każdy zespół składał się z 6 zawodników.

Naszą szkołę reprezentowali: Maciej Scholl (VIa), Marcin Wiśniewski (VIa), Wiktor Maciejewski (VIc), Jakub Jakubowski (VIc), Mateusz Tomczak (VIc) i Kacper Kroczyk (Va).
Młodych sportowców przygotowali p. Waldemar Kwiatkowski i p. Waldemar Szafrański.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Skip to content