Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013

„Bo szkoła to miejsce takie najdziwniejsze, które z upływem lat staje się piękniejsze i najcudowniejszą mają ją w pamięci nie ci, co tu chodzą, ale ABSOLWENCI!”

 
 
Dnia 28 czerwca 2013 roku odbyło się w naszej szkole  uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzice listy gratulacyjne. Były także wspaniałe nagrody książkowe za wzorowe zachowanie, wysoką średnią, a także działalność w Samorządzie Uczniowskim. Naszą szkołę ukończyło 43 uczniów klas VI. Klasą, która uzyskała najlepsze wyniki w klasyfikacji rocznej, okazała się VI b. Najlepszą Absolwentką została Julia Szklarska, uczennica tejże klasy, ze średnią 6,0 . Statuetkę Najlepszego Sportowca – Absolwenta otrzymał Kacper Kroczyk , uczeń klasy VI a. Rodzice uczniów klas VI, których dzieci uzyskały średnią 5,0 i powyżej otrzymali listy gratulacyjne od Prezydenta Miasta Inowrocławia pana Ryszarda Brejzy, w którego imieniu wręczył je pan dyrektor Wojciech Helak. Dyrekcja Szkoły podziękowała również Rodzicom, którzy w minionym roku szczególnie wspierali naszą szkołę.
Uczniowie klas VI przygotowali piękny program artystyczny, w którym wyrazili swoją wdzięczność za czas spędzony w naszej szkole. Były wiersze, piosenki i łzy wzruszenia, które towarzyszyły tej ostatniej chwili w murach szesnastki. Uczniowie klas V wręczyli Absolwentom symboliczny kwiatek na pożegnanie.
 
Skip to content