„Bywa nieraz, że stajemy w obliczu prawd, dla których brakuje słów. Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali.”
Jan Paweł II
„Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą, która pozwala odnajdywać urok młodości.”
Jan Paweł II
„Bóg nie żąda od nas rzeczy, które nas przerastają.”
Jan Paweł II
„Dłonie są krajobrazem serca.”
Jan Paweł II
„Nie bój się, nie lękaj! Wypłyń na głębię!”
Jan Paweł II
„Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje.”
Jan Paweł II
„Nie wystarczy przekroczyć próg, trzeba iść w głąb.”
Jan Paweł II
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013
24 czerwca 2013

„Bo szkoła to miejsce takie najdziwniejsze, które z upływem lat staje się piękniejsze i najcudowniejszą mają ją w pamięci nie ci, co tu chodzą, ale ABSOLWENCI!”

 
 
Dnia 28 czerwca 2013 roku odbyło się w naszej szkole  uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzice listy gratulacyjne. Były także wspaniałe nagrody książkowe za wzorowe zachowanie, wysoką średnią, a także działalność w Samorządzie Uczniowskim. Naszą szkołę ukończyło 43 uczniów klas VI. Klasą, która uzyskała najlepsze wyniki w klasyfikacji rocznej, okazała się VI b. Najlepszą Absolwentką została Julia Szklarska, uczennica tejże klasy, ze średnią 6,0 . Statuetkę Najlepszego Sportowca – Absolwenta otrzymał Kacper Kroczyk , uczeń klasy VI a. Rodzice uczniów klas VI, których dzieci uzyskały średnią 5,0 i powyżej otrzymali listy gratulacyjne od Prezydenta Miasta Inowrocławia pana Ryszarda Brejzy, w którego imieniu wręczył je pan dyrektor Wojciech Helak. Dyrekcja Szkoły podziękowała również Rodzicom, którzy w minionym roku szczególnie wspierali naszą szkołę.
Uczniowie klas VI przygotowali piękny program artystyczny, w którym wyrazili swoją wdzięczność za czas spędzony w naszej szkole. Były wiersze, piosenki i łzy wzruszenia, które towarzyszyły tej ostatniej chwili w murach szesnastki. Uczniowie klas V wręczyli Absolwentom symboliczny kwiatek na pożegnanie.
 
Czytaj więcej...
4 tygodnie temu
Jedna jest taka noc…
1 miesiąc temu
Życzenia
1 miesiąc temu
Konkurs na kartkę świąteczną w programie Paint.
1 miesiąc temu
Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych.
2 miesiące temu
Konkurs plastyczny „Barwy jesieni”
7 listopada 2020
Wojewódzkie sukcesy naszych uzdolnionych uczniów
5 września 2020
Informacja dot. dziennika elektronicznego
4 września 2020
Ważne!
25 sierpnia 2020
Bezpieczny powrót do szkoły – wskazówki dla rodziców
25 sierpnia 2020
Bezpieczny powrót do szkół 10 zasad dla ucznia
Dane kontaktowe
Szkoła Podstawowa nr 16
im. Jana Pawła II
88-100 Inowrocławiu
ul. Zygmunta Kurka 16
tel./fax: 52 357 41 80
fax: 52 354 02 55
tel. kom.: 600 165 505
www.sp16.eu
sekretariat@sp16.eu
start  |   szkoła  |   historia  |   wydarzenia  |   uroczystości  |   konkursy  |   sport  |   galeria  |   kontakt
Copyright 2012 © Szkoła Podstawowa nr 16 w Inowrocławiu
Projekt graficzny em-studio.pl Inowroclaw
liczba osób Online: 109
dzisiejsze odwiedziny: 75
wszystkie wizyty: 541803