Sukces Hani i Mateusza

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym „Obrona Cywilna Wokół Nas” pod hasłem „112 w trudnej sprawie, nie używaj przy zabawie”.

Celem konkursu było upowszechnianie i pogłębianie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i podnoszenie świadomości występowania zagrożeń naturalnych i zagrożeń spowodowanych działalnością człowieka. Dnia 14 czerwca w Urzędzie Miasta odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Pan Prezydent Ryszard Brejza wręczył dyplomy i nagrody wszystkim laureatom, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły – Hanna Kisielewicz z klasy Vc i Mateusz Nowak z klasy VI b.
Opiekę nad konkursem sprawowała p. Beata Ziarnek.

                                              Gratulujemy!
Skip to content