Międzyszkolny Zespołowy Konkurs z Języka Angielskiego "English Zone" rozstrzygnięty

Dnia 30 marca 2017r. w naszej szkole odbyła się piąta edycja Międzyszkolnego Zespołowego Konkursu z Języka Angielskiego dla klas II i III „English Zone”. W konkursie wzięło udział osiem szkół z Inowrocławia.

Uczniowie rozwiązywali zestawy zadań pracując w trzyosobowych zespołach. Rywalizacja była zacięta i do ostatnich chwil konkursu nie wiadomo było, która drużyna wygra. Jury, w skład którego weszli nauczyciele uczący w poszczególnych szkołach ogłosiło następujące wyniki konkursu:
 

I miejsce: Szkoła Podstawowa Integracyjna
II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 10
III miejsce : Szkoła Podstawowa nr 16

Naszą szkołę reprezentowali: Alicja Drożdżyńska IIIb, Nina Lewandowska IIIb i Wiktor Wróblewski IIIc

Zwycięskim drużynom wręczono dyplomy i nagrody.

Gratulujemy!
 

Skip to content