KAWIARENKA 2016

Już po raz szósty Samorząd Uczniowski przeprowadził dobroczynną akcję pod hasłem „Pomagamy sobie nawzajem”.

Celem akcji było zebranie środków finansowych dla uczniów naszej szkoły, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej, by pomóc im w realizacji małych radości m.in. takich jak wyjście do kina czy teatru, zakup upominków gwiazdkowych, dofinansowanie do wycieczek klasowych itp. Uczniowie z SU w dniu zebrań z rodzicami, dnia 12 stycznia 2016 r. prowadzili sprzedaż domowego ciasta, kawy i herbaty w naszej szkolnej, jednodniowej kawiarence przygotowanej specjalnie na tę okazję. Miło jest nam poinformować , że uzyskane środki to kwota 1426,90 zł. Tak jak w ubiegłym roku będą one wykorzystane na pomoc dla tych uczniów naszej szkoły, którzy najbardziej jej potrzebują.

Samorząd Uczniowski składa ogromne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do realizacji zadania, poprzez które uczniowie nie tylko zdobywają potrzebną w życiu wiedzę i umiejętności, ale także uczą się dostrzegać potrzeby innych i nie pozostają obojętni na tych, którzy żyją obok.

Dziękujemy !
 
Skip to content