Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Dnia 24 czerwca 2016 roku zakończyliśmy rok szkolny 2015/ 2016. Klasami, które uzyskały najlepsze wyniki w klasyfikacji rocznej, okazały się IV b i V b.

Naszą szkołę ukończyło 40 uczniów klas VI. Najlepszą Absolwentką została Zofia Kiestrzyn, uczennica klasy VIa, ze średnią 5,8. Uczniom, którzy uzyskali
z przedmiotów obowiązkowych średnią powyżej 4,75 pan Dyrektor szkoły wręczył świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Rodzice absolwentów, którzy uzyskaliz przedmiotów obowiązkowych średnią powyżej 5,0 i wzorowe zachowanie otrzymali z rąk pana Dyrektora listy gratulacyjne od Prezydenta Miasta Inowrocławia pana Ryszarda Brejzy. Pan Dyrektor podziękował również najbardziej ofiarnym rodzicom, którzy w minionym roku szkolnym szczególnie wspierali naszą szkołę.
W imieniu społeczności szkolnej pan Dyrektor pożegnał wieloletniego i oddanego pracownika szkoły, panią Jolantę Pawłowską, która wraz zakończeniem roku szkolnego odchodzi na emeryturę. Piękne pożegnanie przygotowali również uczniowie klasy II a, której wychowawczynią była pani Pawłowska.
W imieniu Rady Pedagogicznej życzymy wszystkim uczniom słonecznych, spokojnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
 
Do zobaczenia 1 września!!!
[photo_gallery]
Skip to content