Drzwi otwarte w naszej szkole.

Dnia 8 lutego 2018 r. do naszej szkoły przybyły dzieci wraz rodzicami, które w nowym roku szkolnym pragną rozpocząć naukę w naszej szkole.

Szkoła na chwilę zamieniła się w wesoły pociąg, a sale lekcyjne w stacje kolejowe.  Dzieci wraz z nauczycielami z klas I –III ze śpiewem na ustach przemierzały szkołę zatrzymując się we wszystkich klasach, w których czekały na nie różnorodne zadania.  Nazwy stacji kolejowych dopasowane były do zadań ( m.in. Muzyczna kraina, Rymowanki w języku angielskim, Instrumenty, Zagadkowo, Zdrowek, Układanki , Słuchowisko, Zgaduj-zgadula, Plastusiowo). Dzieci po wykonaniu każdego zadania otrzymywały kolorowe naklejki i umieszczały je na dyplomiku z własnym imieniem. W czasie, gdy  wykonywały poszczególne zadania, rodzice przebywali na sali gimnastycznej na spotkaniu  z Dyrektorem szkoły, który przedstawił  informacje dotyczące naboru dzieci do klas pierwszych w nowym roku szkolnym 2018/2019.   Dzieci wyszły ze szkoły pełne wrażeń z dyplomikiem dokumentującym odniesione sukcesy, a także serduszkiem walentynkowym i ciepłymi życzeniami.

[photo_gallery]

Skip to content