Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Dnia 26 czerwca 2020 roku odbyło się w naszej szkole zakończenie roku szkolnego 2019/2020. W tym roku zabrakło uroczystego apelu, występów naszych uczniów, obecności zaproszonych rodziców. Wszystko to ze względu na trwający stan zagrożenia epidemią koronawirusa i związane  z tym ograniczenia. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie uczniów świadectwa szkolne były wydawane w odstępach czasowych dla poszczególnych klas z zastosowaniem reżimu sanitarnego.

Tegoroczni Absolwenci pożegnali naszą szkołę, aż 21 z nich miało średnią 5,0 i powyżej oraz wzorowe zachowanie i odebrało list gratulacyjny od Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy.

Prymuską szkoły została uczennica klasy VIII a Hanna Seidler, która licznymi sukcesami przynosiła niejednokrotnie  chlubę naszej szkole, m.in. została tegoroczną Stypendystką projektu „Prymus Pomorza i Kujaw”, Finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki w roku 2018, a także w roku 2020, Finalistką Wojewódzkiego Konkursu „Kasper Matematyczny” 2019. Zajęła również III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Liga Zadaniowa” 2019, zdobyła tytuł laureata w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2016 oraz uzyskiwała wynik bardzo dobry w tymże konkursie w latach 2017, 2018 i 2019.

Najlepszą Absolwentką szkoły została natomiast uczennica klasy VIII c Natalia Sobczak ze średnią ocen 5,83 i wzorowym zachowaniem.

Wszyscy wychowawcy pożegnali swoje klasy, życząc udanego wakacyjnego wypoczynku w zdrowiu i radości.

 

Skip to content