Zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

Dnia 25 czerwca 2021 roku odbyło się w naszej szkole zakończenie roku szkolnego 2020/2021. W tym roku zabrakło uroczystego apelu oraz występów naszych uczniów. Wszystko to ze względu na trwające obostrzenia związane z epidemią Covid-19..

Tegoroczni Absolwenci pożegnali naszą szkołę, aż 13 z nich miało średnią 5,0 i powyżej oraz wzorowe zachowanie i odebrało list gratulacyjny od Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy. Najlepszą Absolwentką szkoły została natomiast uczennica klasy VIII a Patrycja Pągowska ze średnią ocen 5,77 i wzorowym zachowaniem.

Dyrektor szkoły wyróżnił również najlepszych uczniów, którzy mimo zdalnego nauczania zaangażowali się w przygotowanie do konkursów i odnieśli sukcesy.

Konrad Plaskota VII b – Laureat Konkursu Kuratoryjnego z Historii, Laureat Regionalnego Konkursu organizowanego przez I LO w Inowrocławiu pod nazwą „Kasper Historyczno-Wosowski”

Marcelina Wesołek VIII b – Finalistka Konkursu Kuratoryjnego z Biologii

Bartosz Kubiak VIII a– Finalista Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego

Matylda Tomaszewska VII c– Laureatka II Powiatowego Konkursu Recytatorskiego

Wszyscy wychowawcy wręczyli świadectwa i pożegnali swoje klasy, życząc udanego wakacyjnego wypoczynku w zdrowiu i radości.

Skip to content