Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Dnia 23 czerwca 2023 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, które wręczył pan dyrektor Wojciech Helak. Rodzice tych uczniów odebrali listy gratulacyjne. W tym roku mury naszej szkoły opuściło 52 ósmoklasistów, którzy pożegnali się ze szkołą podstawową. Rodzicom uczniów klas ósmych, którzy otrzymali na świadectwie ukończenia szkoły średnią powyżej 5,0 i wzorowe zachowanie Dyrektor przekazał listy gratulacyjne od Prezydenta Miasta Inowrocławia – pana Ryszarda Brejzy, było ich aż 15. Pamiątkową statuetkę dla najlepszego absolwenta otrzymał uczeń klasy VIII c Michał Żmudziński ze średnią 5,83.

Absolwenci podziękowali wszystkim pracownikom szkoły, wierszem i śpiewem pożegnali wszystkich zebranych. Na zakończenie dla wszystkich czekał pyszny tort przygotowany przez rodziców uczniów klas ósmych. Podczas uroczystości w imieniu społeczności szkolnej Dyrektor pożegnał również pracownika szkoły – nauczycielkę historii i wiedzy o społeczeństwie, panią Jolantę Helak, która wraz z zakończeniem roku szkolnego odchodzi na emeryturę. Podziękował również Rodzicom, którzy w szczególny sposób wspierali naszą szkołę w ciągu minionego roku szkolnego.

Życzymy wszystkim uczniom słonecznych , spokojnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Skip to content