„Bywa nieraz, że stajemy w obliczu prawd, dla których brakuje słów. Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali.”
Jan Paweł II
„Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą, która pozwala odnajdywać urok młodości.”
Jan Paweł II
„Bóg nie żąda od nas rzeczy, które nas przerastają.”
Jan Paweł II
„Dłonie są krajobrazem serca.”
Jan Paweł II
„Nie bój się, nie lękaj! Wypłyń na głębię!”
Jan Paweł II
„Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje.”
Jan Paweł II
„Nie wystarczy przekroczyć próg, trzeba iść w głąb.”
Jan Paweł II
Od dziś w większej szkole
6 lutego 2019

Dzień 6 grudnia 2018 roku na długo zapadnie w pamięci społeczności szkolnej.

Po kilku miesiącach utrudnień związanych z budową oddana została oficjalnie do użytku nowo wybudowana część naszej szkoły. Tego dnia przybyli niemal wszyscy, którzy zaangażowani byli w realizację rozbudowy budynku, między innymi: Pan Ryszard Brejza – Prezydent Miasta Inowrocławia, Pan Tomasz Marcinkowski –  Przewodniczący Rady Miasta, Pan Jacek Tarczewski, reprezentujący Wojewodę Kujawsko – Pomorskiego, Pan Wojciech Piniewski, zastępca Prezydenta Miasta Inowrocławia, Pan Wojciech Gliwiński – Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Pani Elżbieta Jardanowska – Przewodnicząca Komisji Oświaty i Kultury, Pani Lidia Stolarska – Przewodnicząca Zarządu Osiedla Stare Miasto. Po odśpiewaniu hymnu uczniowie klas I-III zaprezentowali krótki mikołajkowy program artystyczny. W dalszej części uroczystości Pan Dyrektor – Wojciech Helak podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do rozbudowy naszej szkoły. Głos zabrali również Pan Prezydent oraz przedstawiciel Wojewody Kujawsko – Pomorskiego. Uroczystego otwarcia nowej części szkoły dokonali zaproszeni goście, dyrektor szkoły i przedstawiciele społeczności szkolnej. Od poniedziałku uczniowie będą uczyć się według nowego planu.

Czytaj więcej...
2 tygodnie temu
Informacja dot. dziennika elektronicznego
3 tygodnie temu
Ważne!
4 tygodnie temu
Bezpieczny powrót do szkoły – wskazówki dla rodziców
4 tygodnie temu
Bezpieczny powrót do szkół 10 zasad dla ucznia
4 tygodnie temu
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
26 czerwca 2020
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
26 czerwca 2020
Wakacyjne życzenia
24 czerwca 2020
Wykaz podręczników do religii na rok szkolny 2020/2021
23 czerwca 2020
Wyprawka pierwszoklasisty
23 czerwca 2020
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Dane kontaktowe
Szkoła Podstawowa nr 16
im. Jana Pawła II
88-100 Inowrocławiu
ul. Zygmunta Kurka 16
tel./fax: 52 357 41 80
fax: 52 354 02 55
tel. kom.: 600 165 505
www.sp16.eu
sekretariat@sp16.eu
start  |   szkoła  |   historia  |   wydarzenia  |   uroczystości  |   konkursy  |   sport  |   galeria  |   kontakt
Copyright 2012 © Szkoła Podstawowa nr 16 w Inowrocławiu
Projekt graficzny em-studio.pl Inowroclaw
liczba osób Online: 65
dzisiejsze odwiedziny: 307
wszystkie wizyty: 495227