Od dziś w większej szkole

Dzień 6 grudnia 2018 roku na długo zapadnie w pamięci społeczności szkolnej.

Po kilku miesiącach utrudnień związanych z budową oddana została oficjalnie do użytku nowo wybudowana część naszej szkoły. Tego dnia przybyli niemal wszyscy, którzy zaangażowani byli w realizację rozbudowy budynku, między innymi: Pan Ryszard Brejza – Prezydent Miasta Inowrocławia, Pan Tomasz Marcinkowski –  Przewodniczący Rady Miasta, Pan Jacek Tarczewski, reprezentujący Wojewodę Kujawsko – Pomorskiego, Pan Wojciech Piniewski, zastępca Prezydenta Miasta Inowrocławia, Pan Wojciech Gliwiński – Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Pani Elżbieta Jardanowska – Przewodnicząca Komisji Oświaty i Kultury, Pani Lidia Stolarska – Przewodnicząca Zarządu Osiedla Stare Miasto. Po odśpiewaniu hymnu uczniowie klas I-III zaprezentowali krótki mikołajkowy program artystyczny. W dalszej części uroczystości Pan Dyrektor – Wojciech Helak podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do rozbudowy naszej szkoły. Głos zabrali również Pan Prezydent oraz przedstawiciel Wojewody Kujawsko – Pomorskiego. Uroczystego otwarcia nowej części szkoły dokonali zaproszeni goście, dyrektor szkoły i przedstawiciele społeczności szkolnej. Od poniedziałku uczniowie będą uczyć się według nowego planu.

[photo_gallery]

Skip to content